loading

Medya & Tasarım Birimi

Topluluğumuzun görsel gücünü sizlere sunan ve sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanarak gerçekleştirmiş olduğumuz etkinliklerimizi, çalışmalarımızı ve duyurularımızı paylaşmakla birlikte gereken görsel içeriklerin tasarlanmasını sağlamaktayız. Etkinliklerimizin tanıtımının en önemli faktörü olan birimimiz, hazırlanan tanıtım videoları ve görsel içerikleri ulaşabildiği her türlü yayın kolunda paylaşarak düzenlenen etkinliklerimizin reklam çalışmalarını yürütür.

 

Medya’nın günümüzde öneminin ne kadar büyük olduğunun bilinci ile medya etkinlikleri planlamaları ve çalışmaları yürütmekteyiz. Ayrıca birimimiz içerisindeki arkadaşlarımız ile birlikte gerçekleştirmiş olduğumuz kişisel gelişim atölyeleri, münazaralar ve sunumlar ile üniversite hayatımıza renk katmaktayız.

 

Sosyal medya üzerinden düzenlediğimiz interaktif içerikler ile bizi takip eden dostlarımızla beyin fırtınası gerçekleştirmekte ve birimimizin görsel içeriklerini oluşturduğu programların kullanımını sunduğumuz eğitimler ile tasarım alanına ilgisi olan arkadaşlarımızın gelişimine katkı da bulunmaktayız.

  • Görsel İçeriklerin Tasarlanması ve Sosyal Medya Yönetimi
  • Medya Etkinlikleri Planlamaları
  • Grafik-Tasarım Eğitimleri