loading

Turkcell GNÇYTNK Kampüsünde


Genç yetenekleri Turkcell ailesine kazandırmayı hedefleyen Turkcell, “GNÇYTNK Kampüsünde” etkinliğiyle Fırat Üniversitesi’ni ziyaret etti.

Fırat Üniversitesi Teknoloji Ar-Ge ve Girişimcilik Öğrenci Topluluğu (FÜTAG), Fırat Elektronik ve Bilişim Teknolojileri Topluluğu ve Fırat ACM Topluluğu ortaklığında İş dünyasının önde gelen temsilcileri ile öğrencileri biraraya getirerek öğrencilerini iş hayatına gerçekçi beklentilerle hazırlamayı hedefleyen topluluklar, Turkcell işbirliğiyle “Turkcell GNÇYTNK Kampüsünde’”buluşmasını gerçekleştirdi.

Turkcell’in genç yetenekleri Turkcell ailesine katma hedefiyle oluşturduğu bir program olan “Turkcell GNÇYTNK Kampüsünde” etkinliği Atatürk Kültür Merkezinde öğrencilerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Etkinliğe Turkcell ICT CRM İş Zekası Dijital Yetenekler Direktörü Esra Bayram ile Turkcell İnsan Kaynakları Diretörü Hilal Yazıcı Atılay katılarak öğrencilerle görüşlerini paylaştı. Etkinliğin ikinci bölümünde ise tiyatro sanatçıları İlker Elibol ve Bülent Çolak sahne alarak öğrencilere keyifli dakikalar yaşattı.

Etkinlikler

etkinlikfırat üniversitesifırat üniversitesi kulüpfırat üniversitesi teknoloji ar-ge ve girişimcilikfutaggnçgnçkampüsturkcellturkcellkariyer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir